1. Przejdź do głównej zawartości
  2. Przejdź do stopki

KORONAWIRUS – ZAWIESZONE ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE

Instytut

Drodzy Studenci,

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia koronawirusem SARS-CoV-2 zdrowia publicznego o znaczeniu międzynarodowym oraz z punktu widzenia zagrożenia epidemiologicznego Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego zawiesił zajęcia dydaktyczne oraz wszystkie formy zajęć kulturalnych i sportowych od 11 marca 2020 r. do odwołania. Niemożliwe jest samodzielne korzystanie przez studentów z pomieszczeń oraz sprzętu UZ. Zamknięta dla czytelników jest biblioteka UZ. 

Nie jest to czas wolny od uczenia się i nauczania. Celem kwarantanny nie jest odpoczynek od nauki, ale odizolowanie nas po to, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Możliwa jest realizacja niektórych zajęć w formie online, do czego zachęcam. Wszyscy wykładowcy są dostępni pod swoimi adresami e-mail, kontaktujcie się nimi za pomocą konta StudNet, pytajcie o „zadania domowe”. Nadal studiujemy i pracujemy tylko w nieco zmienionych warunkach!

Proszę także zmienić formę kontaktu z sekretariatem Instytutu oraz z Dziekanatem – preferujemy e-mail i telefon, a dopiero w ostateczności kontakt osobisty (po uprzednim umówieniu się przez telefon)!

Proszę bezwzględnie stosować się do szczegółowych zaleceń zawartych we wszystkich Komunikatach Zespołu Antykryzysowego Uniwersytetu Zielonogórskiego. Najnowsze informacje znajdują się w komunikatach nr 6 i 5: https://www.infoserwis.uz.zgora.pl/index.php?komunikat-w-sprawie-sarscov-2

dr hab. Barbara Literska, prof. UZ
Dziekan Wydziału Artystycznego UZ
B.Literska@wa.uz.zgora.pl
tel.‭ 693 100 237‬

 

TELEFONICZNA INFORMACJA PACJENTA: 800 190 590

https://www.gov.pl/web/zdrowie/coronavirus

https://www.gov.pl/web/zdrowie/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie

Instytut Muzyki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. prof. Zygmunta Szafrana 19

Zielona Góra

65-516

Polska

Kodowanie: Dabhand.Studio

Serwis wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij