1. Przejdź do głównej zawartości
  2. Przejdź do stopki

NOMINACJA PROFESORSKA – Prof. Juliusz Karcz

Instytut

Postanowieniem z 9 września 2013 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski nadał panu Juliuszowi Stefanowi Karczowi, profesorowi nadzwyczajnemu UZ, tytuł profesora sztuk muzycznych.

Z ogromną radością informujemy o nominacji profesorskiej dla pana Juliusza Karcza, znakomitego kompozytora i niezwykle zasłużonego pedagoga, od wielu lat związanego z Instytutem Muzyki Wydziału Artystycznego UZ (wcześniej z Instytutem Wychowania Muzycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze). Postępowanie w sprawie nadania tytułu profesora zostało przeprowadzone na Wydziale Dyrygentury Chóralnej, Edukacji Muzycznej i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu.

W imieniu całego Instytutu Muzyki serdecznie gratulujemy panu Juliuszowi Karczowi nominacji profesorskiej, życząc jednocześnie wszelkiej pomyślności i satysfakcji na polu artystycznym, zawodowym i osobistym.

Czytaj więcej:

Autor zdjęć: Wojciech Olkuśnik; zdjęcia pochodzą z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP

Instytut Muzyki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. prof. Zygmunta Szafrana 19

Zielona Góra

65-516

Polska

Kodowanie: Dabhand.Studio

Serwis wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij