1. Przejdź do głównej zawartości
  2. Przejdź do stopki

KONCERTY ŚWIĄTECZNE

Koncerty

W dniu 9.01.2014 roku, o godz. 19.15 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca i 22.01.2014 roku, o godz. 18.00 w Filharmonii Zielonogórskiej odbędą się Koncerty Świąteczne w wykonaniu pracowników i studentów Instytutu Muzyki.

Organizatorami koncertów są: Uniwersytet Zielonogórski, Towarzystwo Muzyczne „Cantylena” i Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku.

W programie pierwszej części koncertu znajdą się kolędy i pastorałki  w wykonaniu Chóru Mieszanego Instytutu Muzyki pod dyrekcją  Łucji Nowak śpiewane a capella oraz z akompaniamentem fortepianowym Adama Maja.

W drugiej części dominować będą christmas songs w jazzowych aranżacjach  Krzysztofa Gostkowskiego. Wykona je Jolanta Sipowicz – sopran  wraz z zespołem w składzie: Krzysztof Gostkowski – fortepian, Szymon Rauhut – gitara, Jakub Lechki – perkusja, Kacper Ziółek – bas.

Ponadto kolędy i christmas songs prezentować będą we własnych aranżacjach: Adam Maj – śpiew, fortepian; Grzegorz Strzelczyk – saksofon; Robert Wawrzyński – fortepian; Agata Sipowicz – śpiew.

Wejściówki w cenie 5 zł do nabycia w siedzibie Uniwersytetu III Wieku (gmach Biblioteki im. C.Norwida).

Zapraszamy!

Instytut Muzyki na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Zielonogórskiego

ul. prof. Zygmunta Szafrana 19

Zielona Góra

65-516

Polska

Kodowanie: Dabhand.Studio

Serwis wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką prywatności. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na ich wykorzystywanie w zakresie odpowiadającym konfiguracji Twojej przeglądarki. Zamknij